Fortuna Kimya, kimyasal hammaddelerin ithalat, ihracat, mümessillik, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten Türkiye başta olmak üzere, Kuzey Avrupa , Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Güney Amerika’da endüstriyel ve özel kimyasal kullanıcıları için B2B çözümler sağlayan öncü bir firmadır.
 
Firmamız, 2011 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana hem tedarikçilerine hem de müşterilerine değer katma, kesintisiz hizmet sağlama ve güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurma prensiplerini koruyup sürdürmektedir. 
 
Hızlı optimum çözümler sunabilmek için firmamız kendini iş ortakları ve müşterileri ile yakın çalışmaya adamıştır. Bu yakın işbirliği ve proaktif kaynak yetenekleri sayesinde, firmaların gereksinimlerine uygun yeni ürün, yenilikçi ve özel çözümler gibi hizmetleri sağlayabilmektedir.
 
Ayrıca, firmamız yönetici ve çalışanlarının yıllara dayanan ürün ve sektör deneyimleri sayesinde, yurtdışında yerleşik bazı yerel firmalara alternatif kaynaklar, yeni tedarikçiler ve yeni işbirliklerinin kurulmasını sağlayarak “Satınalma Acenteliği” hizmetini sunmaktadır.
 
Firmamızla ilgili kurumsal bilgi (bilanço, ortaklık yapısı, yönetim ve vergi tahakkuk vs. ) talepleriniz için “Bize Ulaşın” bölümünden bizimle irtibat kurabilir ve gerekli olan bilgileri tarafımızdan edinebilirsiniz.
 
 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık ;
Müşterilerimizi etkin dinler, müşterilerimizin öneri ve gelecek beklentilerini dikkate alarak, onlara  katma değeri yüksek bir hizmet sunarız.

Motivasyon- Ekip Çalışması ;
Motivasyonumuzu yüksek tutarak, doğru işi yapmaya yöneliriz. Yüksek performanslı ekipler kurarak, verimli çalışırız. Ekip ve kişisel başarıların farkına varır ve takdir ederiz.

Gelişim ve Süreklilik ;
Her konuda kendimizi ve yaptığımız işi geliştirmek için çalışırız. Uygulanabilir fikirler yaratır hızla hayata geçiririz. Piyasayı aktif olarak takip eder, koşullara uygun aksiyon alırız. Uzun dönemli ve sürdürülebilir başarılar hedefimizdir.

Saygı ;
Çalışanlarımıza, iş arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize saygı gösteririz. Açıklık (şeffaflık), güven ve dürüstlük ilkeleri üzerine kurulu bir kültür geliştiririz; yapıcı ve dürüst tartışmalarla kurulan, içten ve karşılıklı iletişimi destekler, ilişkilerin geliştirilmesi ve bilginin paylaşılmasına son derece önem veririz.

İhtiyaç Odaklı ;
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip, bu ihtiyaçlara yönelik geniş ürün portföyümüz ile kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümler üretip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm faaliyetlerimizde her zaman en iyisini sunmayı hedefleriz.