Title Image

Hakkımızda

Fortuna Kimya, kimyasal hammaddelerin ithalat, ihracat, mümessillik, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten Türkiye başta olmak üzere, Kuzey Avrupa , Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Güney Amerika’da endüstriyel ve özel kimyasal kullanıcıları için B2B çözümler sağlayan öncü bir firmadır.

Firmamız,2011 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana hem tedarikçilerine hem de müşterilerine değer katma, kesintisiz hizmet sağlama ve güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurma prensiplerini koruyup sürdürmektedir.

Hızlı optimum çözümler sunabilmek için firmamız kendini iş ortakları ve müşterileri ile yakın çalışmaya adamıştır. Bu yakın işbirliği ve proaktif kaynak yetenekleri sayesinde, firmaların gereksinimlerine uygun yeni ürün, yenilikçi ve özel çözümler gibi hizmetleri sağlayabilmektedir.

Ayrıca, firmamız yönetici ve çalışanlarının yıllara dayanan ürün ve sektör deneyimleri sayesinde, yurtdışında yerleşik bazı yerel firmalara alternatif kaynaklar, yeni tedarikçiler ve yeni işbirliklerinin kurulmasını sağlayarak “Satınalma Acenteliği “ hizmetini sunmaktadır.

Firmamızla ilgili kurumsal bilgi (bilanço, ortaklık yapısı, yönetim ve vergi tahakkuk vs. ) talepleriniz için İletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilir ve gerekli olan bilgileri tarafımızdan edinebilirsiniz.